Korzystanie z witryny www.slodkieslone.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
 
 

Konkurs z pyszne.pl 

dodano: 5 Grudnia 2013r.

Jak wiecie jutro Mikołajki więc zdecydowałam się zorganizować dla Was konkurs, w którym do wygrania będą 3 bony, na kwotę 50 zł, do wykorzystania na portalu pyszne.pl . Jutro mikołajkowy piątek, więc okazja na zamówienie jedzenia online jest jak znalazł :) Może to być sushi, pizza, pierogi - to już od Was zależy :) !

Aby wziąć udział w konkursie należy przede wszystkim polubić fanpage mojego bloga na facebooku . Następnie dodajcie pod tym wpisem komentarz, w którym przekonacie mnie, że to właśnie do Was ma trafić bon. Konkurs trwać będzie tydzień :) Powodzenia!

Regulamin: Kupony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. Należy to sprawdzić podając adres dostawy na stronie pyszne.pl. Kupony są ważne od 05.12.2013 do 05.01.2014
  • Kupon można wykorzystać podczas jednego zamówienia.
  • Kupon można wykorzystać w restauracjach relizujących płatność online.
  • Kupony zniżkowe nie łączą się z punktami lojalnościowymi.
  • Jeśli kwota zamówienia jest wyższa, należy dopłacić różnicę przy płatności online.
  • Kod kuponu należy wpisać po dokonaniu wyboru restauracji i zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności, w okienku "Kod kuponu" i nacisnąć przycisk ZREALIZUJ.
Wyniki : Aga z Plewisk - aby trochę odetchnęła od codzienności :) Marianna Koral - za piękny wierszyk :) Magda - o której Mikołaj zapomniał :) dodatkowy kupon-Mikołaj był hojny :) Krzysiek - by godnie ugościł sąsiadów z zachodniej granicy ;-) Gratuluję :) !

 
 
(średnia ocen: 0.0)
 
12
grudzień
angel399
Może tym razem się uda jutro moje urodziny ....a ja nie mam chęci nic robić znowu jestem o rok starsza.
11
grudzień
Magda
Mam nadzieję, że jeszcze się załapałam na konkurs i że wygram ten bon. Cóż muszę się poskarżyć trochę na Mikołaja, bo w tym roku o mnie zapomniał, a byłam przecież grzeczna. Muszę więc sama sobie sprawić jakiś prezent a taki bon bardzo by mnie ucieszył. Poza tym bon taki bardzo by się przydał, gdyż niedługo są moje urodzinki i nie miałabym raz problemu czym poczęstować rodzinkę i zamiast spędzić w kuchni cały dzień, mogłabym cieszyć się wolnym czasem a rodzinkę poczęstować z restauracji jakimś rarytasem.
6
grudzień
Jaakko
Bo jestem nieszczęśliwy i huragan Ksawery właśnie porwał moją pracę inżynierską.
6
grudzień
Aga z Plewisk ;)
To ja muszę wygrać ten bon!!! Siedzę z małym dzieckiem w domu, sprzątam gotuję i choć raz chcę zjeść coś, co ktoś przygotuje dla mnie. Marzę o wieczorze z winem i... pizzą ;)
6
grudzień
Marianna Koral
Mikołaju, Mikołaju kochany, taki bon to prezent bardzo pożądany!! W domu zgraja wiecznie głodna a pizza na kolację to rzecz bardzo modna, dlatego każdy z nas się uraduje, gdy taki bon do nas powędruje :))
6
grudzień
angel399
Pogoda dziś przepiękna , za oknem ...ja z córeczkami nie mamy wogóle ochoty wychodzić a tym bardziej robić obiad ....lepiej w łóżku się wygrzewać. Może ktoś mi zrobić prezent na Mikołaja bo nic nie dostałam.
6
grudzień
Krzysiek
Muszę koniecznie wygrać ten bon, bo jutro przyjeżdżają do mnie goście z Niemiec. Nie mogę poczęstować ich jajkami na twardo. Dzięki Twojej pomocy udowodnię szkopom, że Polaków również stać na sushi :) Błagam pomóż!
6
grudzień
magda l
no cóż super byłoby bon wygrać, gdyz syn mój za tydzień kolegów na urodziny zaprosi i moglibyśmy pysznego zamówić cosik. Bon by sprawił, że "wyżerka" byłaby cudowna 10-tych urodzin godna
6
grudzień
Ania
Nie mam czasu, by zrobić obiad. Ksawery szaleje za oknem.... Ciezko mi się piszę, bo właśnie podpieram dzwig, który stoi na osiedlu, by się nie przewrocił ;p Muszę chronić dzieci, a kto ugotuje za mnie obiad? :)))
6
grudzień
Monika
Orkan Ksawery zepsuł mi dzisiejsze plany na popołudnie - ciągle wieje i pada, a ja siedzę w domu i marzę o pizzy. Może jutro Mikołaj spełni to marzenie ;>
5
grudzień
Alexis
Fajnie by było wygrać ten bon, bo moja rodzinka ma jutro podwójny powód do świętowania - Mikołajki i urodziny mojej siostry ;)
 
Podaj wynik działania 5 - 2
Dodaj komentarz